Winnaars van de ANWB Autoquiz en Woordzoeker

In de maand september 2014 zat in de Kampioen van de ANWB de autoquiz en woordzoeker van de Nationale Postcode Loterij. De oplossing van de autoquiz kon gratis worden doorgebeld naar een telefoonnummer. Respondenten maakten hiermee gratis kans op prijzen. Alle winnaars: veel plezier met de prijs!

Winnaar van € 3.000,-

  1. M.C.M. de Vocht uit Eindhoven (5623AP)

Winnaars Hema Cadeaucard t.w.v. € 10,-

(Op volgorde van postcode)

  1. K. Meerkamp van Emden uit Amstelveen (1183LN)
  2. A. Garib uit Almere (1318RC)
  3. R.B.M. Mohrmann uit Muiderberg (1399GH)
  4. E. Velden uit Uithoorn (1422HK)
  5. C. Dekker uit Kudelstaart (1433NN)
  6. A.M.C. Möglin uit Purmerend (1441 LH)
  7. A.A.M. Tolkers uit Waarland (1738CG)
  8. W.F.M. de Beurs uit Hippolytushoef (1777ND)
  9. C. van der Plaat uit Uitgeest (1911WH)
  10. B. Weber- van de Brand uit IJmuiden (1973 RH)
  11. J.A. van Amerongen uit Haarlem (2011 SZ)
  12. K. Lammers uit Haarlem (2011EW)
  13. A.S. Sanders uit Haarlem (2015JD)
  14. M.E. Scherpenzeel uit Zandvoort (2042RB)
  15. P.F.J. Stappers uit Bloemendaal  (2061KT)
  16. J.C.A. van der Meer uit Nieuw-Vennep  (2153AE)
  17. M. Schellekens uit Voorschoten  (2254BJ)
  18. K.J. Wiebs uit Rijswijk (2282AD)
  19. J.J.P. Zuijdwijk uit Koudekerk aan den Rijn (2396VD)
  20. M.H. van der Mark uit Alphen aan den Rijn (2403HP)
  21. R. Hali uit Leimuiden (2451BW)
  22. A.G. Mollers uit LEIMUIDEN (2451ZR)
  23. G.W.M. van der Pijl uit Ter Aar (2461 CM)
  24. M.H.E. van der Nat uit Woubrugge  (2481AN)
  25. B. Looije uit 's-Gravenhage  (2546EG)
  26. G. Berwers uit 's-Gravenhage (2566VX)
  27. M.A. Olieman uit Delft (2613WJ)
  28. J. van der Gaag uit Delft (2628VC)
  29. A.M. Kuijpers uit Den Hoorn ZH (2635GJ)
  30. P. van Doorn uit Bergschenhoek (2662 BP)
  31. C.P. Leenders uit Zoetermeer (2724HC)
  32. M. Groenendaal uit Zoetermeer (2729DC)
  33. C.M. Chou-yi uit Gouda (2801NP)
  34. P.W. de Jong uit Krimpen a/d IJssel (2922 HM)
  35. C. Boutestijn uit Ouderkerk aan den IJssel (2935SP)
  36. H.A. Jong uit Ridderkerk (2982RR)
  37. H.J.C. Kok uit Schiedam (3119PL)
  38. E.M. van der Ende uit Vlaardingen (3135JH)
  39. F. van Den Berg uit Maassluis (3143AK)
  40. J.J. van Doorn uit Maassluis (3144GE)
  41. A.W. Jellema- van der Vliet uit Hoogvliet Rotterdam (3192TN)
  42. J. Kruithof uit Spijkenisse (3201GB)
  43. R.J. Mulder uit Goudswaard (3267BN)
  44. A. Pot uit Westmaas (3273 CB)
  45. M. Oosterman uit Strijen (3291TR)
  46. A.A. Heugens uit Dordrecht (3312NL)
  47. R.H.deVries uit Dordrecht (3314VC)
  48. J.M. van Elteren uit Lopik (3411WR)
  49. T.M. van Suylekom uit Nieuwegein (3432DB)
  50. R.T. Koele uit Nieuwegein (3437RZ)
  51. T. Hietbrink uit Vleuten (3451 LD)
  52. J.M. Sluik uit Vleuten  (3452RA)
  53. W. Arnhem uit De Meern (3453SV)
  54. L.L. Mol uit Utrecht (3524JG)
  55. K. Kalla uit Bilthoven (3721WE)
  56. C.L.M. Aversteeg uit Barneveld (3772WG)
  57. C.P.P. Smeekes uit Hoogland (3828EN)
  58. H. Lugtenburg uit Hoevelaken (3871MK)
  59. C. Asselt uit Garderen (3886PC)
  60. R.M. Vink uit Driebergen-Rijsenburg (3972PS)
  61. J. Sparrentak uit Middelburg (4334BJ)
  62. M.W. Kramer uit Colijnsplaat (4486CN)
  63. J.B. Termorshuizen uit Bergen op Zoom (4615KK)
  64. J. Kok uit Bergen op Zoom (4624JH)
  65. S. de Been uit Roosendaal (4707 SJ)
  66. A. Mouthaan uit Roosendaal (4707GA)
  67. M. van de Meeberg uit Willemstad NB  (4797EA)
  68. A. Naber uit Breda (4818 HP)
  69. C.J.M. Boelens uit Breda (4834 HJ)
  70. I.J.E. Drost uit Breda (4834BE)
  71. E.M. Marchelis uit Dorst (4849 AG)
  72. L.P.F. Vriends uit Achtmaal (4885AL)
  73. A.M.J. Vermeeren uit Rijsbergen (4891WZ)
  74. C.M. van Jole uit Oosterhout NB (4904LW)
  75. J.A.M.P.M. Doomen uit Tilburg (5011AA)
  76. C.J.G.van der Steen uit Tilburg (5043GB)
  77. H. Gok uit Tilburg (5045TL)
  78. J.C.M. Hendriks uit Oisterwijk (5061VW)
  79. Ed Gomes uit Waalwijk  (5144AK)
  80. M. Cooijmans uit 's-HEertogenbosch (5233HG)
  81. W. van den Akker uit Rosmalen (5247VA)
  82. J.W. van Uden uit Boxtel (5281CD)
  83. W.A.J. van Berkum uit Hedel (5321GS)
  84. H.G. Bevers uit Uden (5404PS)
  85. D. Peters uit Odiliapeel (5409SB)
  86. R. van den Tillaart uit  Veghel (5464PR)
  87. F.H.J. Maas uit Veldhoven (5502AE)
  88. I.W. Dekker uit Veldhoven (5503EG)
  89. H.F.M. Janssen uit Eersel  (5521JG)
  90. G.A. de Beer-roestenberg uit Reusel (5541HL)
  91. M.J.Rief uit Eindhoven (5614GP)
  92. S.A.A zouzi uit Eindhoven (5626BR)
  93. A.C. van Gerwen uit Eindhoven (5632MV)
  94. B. Vliegenthart uit Eindhoven (5642DC)
  95. G. van ansem uit Helmond (5702 KA)
  96. N.Bruijstens uit Someren (5712BH)
  97. G. van der schaaf uit Deurne (5751 LM)
  98. H.A. van deMortel uit Bakel (5761CX)
  99. J.J. Haumann uit Venray (5802BP)
  100. T.K lomp - Hofman uit Boxmeer (5831XH)
  101. M.C.J. Keijfers uit Sevenum (5975 AT)
  102. A.L.A. Snijkirs uit Grathem (6096BN)
  103. S.J.M. Gielkens-Santucho uit Maria Hoop (6105CC)
  104. J. van den Bergh uit Susteren (6114JP)
  105. R.C.H.M. Hermans uit Born (6121LN)
  106. J.M.H. Dekkers-Maas uit Noorbeek (6255 AC)
  107. J. van Proemeren uit Wijlre  (6321CV)
  108. W.J.J. Fermont uit Nuth (6361GN)
  109. T.H. Zaehringer uit Landgraaf (6373JN)
  110. A.L. Kilian uit Heerlen  (6413RX)
  111. J.M. Seefat uit Oirsbeek (6438LA)
  112. M.A. Hannen uit Jabeek  (6454AG)
  113. A.S Wanink uit Kerkrade (6464GJ)
  114. N. Ognjanovic uit Nijmegen (6511EK)
  115. G.C.J.J. Dietrich uit Nijmegen (6545JE)
  116. W.M. Plakke uit Beneden-Leeuwen (6658EM)
  117. A.S Arhatlic uit Lent (6663EA)
  118. E.S. Kromosemito uit Wageningen (6707CR)
  119. W. Jansen uit Ede GLD (6713LW)
  120. H. van Klaveren uit Arnhem (6835BJ)
  121. W.J.M. Hofstede uit Huissen  (6851NS)
  122. J.H. Jacobs van den Hof uit Huissen (6852DL)
  123. J.G. Wennekes uit Doorwerth (6865 HD)
  124. W. van dePeppel uit Renkum (6871LH)
  125. M. Visser uit Zevenaar (6904DJ)
  126. D. Willemstein uit Zevenaar (6905TB)
  127. W. Koers uit Etten GLD (7075AL)
  128. C. de Lang uit Zutphen (7207HE)
  129. J. Beerends uit Almen (7218MA)
  130. R. Schot uit Ruurlo (7261NL)
  131. J. Struik uit Apeldoorn (7328TN)
  132. T.D. Hindriks uit Apeldoorn (7331MB)
  133. A. Linthorst uit Twello (7391XB)
  134. D.A.L.J. Laus uit Deventer (7421 EL)
  135. F.H. Zuiderhoek uit Deventer (7425HA)
  136. G. Seppenwoolde uit Rijssen (7461CC)
  137. J.A. Nijenhuis uit Enschede (7544JP)
  138. R.B.L.M.R. Kip uit Hengelo OV (7553DJ)
  139. J.H amer uit Almelo  (7604HK)
  140. H. de Jong uit Almelo (7608DS)
  141. G.A. Bonekamp uit Borne (7623HA)
  142. D.M. Bleumink uit Borne (7623JB)
  143. J. Dunnink uit Staphorst (7951VC)J
  144. J. Poel uit Zwolle (8014TP)
  145. S. Mirchi uit Lelystad (8232JD)
  146. A. Trouwborst uit Genemuiden (8281GT)
  147. I. Bejaoui uit Leeuwarden (8915JM)
  148. S.H. de Haan uit Leeuwarden (8937 BC)
  149. M. Bleijenberg uit Ten Post (9792RE)
  150. G. Liewes uit Baflo  (9953TH)