Winnaars staanplaatsen Ladies of Soul op=op actie (Ledenvoordeel)

Hieronder vindt u de winnaars van de op=op actie Ladies of Soul zondag 14 februari 2016. Onderstaande winnaars ontvangen 2 staanplaatskaarten.  Dit voordeeltje heeft in de week van 2 februari op de Persoonlijke Pagina gestaan. De kaarten worden uiterlijk dinsdag 9 februari per post gestuurd. Wij wensen alle winnaars alvast veel plezier bij de Ladies of Soul in de Ziggo Dome in Amsterdam.



  1. Mevrouw P.A.  Autar 1055GG AMSTERDAM
  2. Mevrouw D.  Zoeten 1060NP AMSTERDAM
  3. Mevrouw R.J.F.  Brondenstein 1087KR AMSTERDAM
  4. Mevrouw S.  Dasai 1106JZ AMSTERDAM
  5. De heer J.S. s Falize 1106NB AMSTERDAM
  6. Mevrouw C. van Hoorn 1112XC DIEMEN
  7. Mevrouw S.D.  Ockhuysen 1215KK HILVERSUM
  8. Onbekend M.  Kukupessy / J. Kukupessy 1221HA HILVERSUM
  9. Mevrouw J.  Kukupessy 1222GM HILVERSUM 
  10. Mevrouw Y. van der Laan 1274RL HUIZEN 
  11. De heer B.  Falize 1443BA PURMEREND
  12. De heer J.W.C.M.  Karsten 1619GH ANDIJK 
  13. Mevrouw K.G.E. van Zijtveld-Staneke 1628XD HOORN NH 
  14. Mevrouw M.  Kloek 1722HK ZUID-SCHARWOUDE 
  15. Mevrouw A.C.M. de Groot 1744LC SINT MAARTEN 
  16. Mevrouw W.J.M.  Sandkuijl 1782TD DEN HELDER 
  17. De heer F.  Hoeve 1788MH JULIANADORP 
  18. Mevrouw Y.  Booij 1901KR CASTRICUM 
  19. Mevrouw A.M.A.  Weening 2063JG SPAARNDAM GEM. HAARLEM 
  20. Mevrouw A.G.M.  Rijs 2134GJ HOOFDDORP 
  21. Mevrouw B.  Blom-Van Der Lans 2153CB NIEUW-VENNEP 
  22. Mevrouw A.M.  Erich 2215HN VOORHOUT 
  23. De heer P. van Santen 2242XP WASSENAAR 
  24. De heer D.  Kruijt 2245XJ WASSENAAR 
  25. De heer M.P.M.  Luk 2266AR LEIDSCHENDAM 
  26. De heer C.M.  Kadee 2273AZ VOORBURG 
  27. De heer P.  Sewgobind 2273JN VOORBURG 
  28. Mevrouw S.  Kortekaas 2282NA RIJSWIJK ZH 
  29. Mevrouw M.  Dijk-Clarenbeek 2295RL KWINTSHEUL 
  30. De heer I.  Grovenstein 2318TE LEIDEN 
  31. Mevrouw M.P.  Buis Kok 2324WR LEIDEN 
  32. Mevrouw A.D.H. van der Munnik 2377XH OUDE WETERING 
  33. Mevrouw D.D.  Vorst 2545EG 'S-GRAVENHAGE 
  34. Mevrouw M.Y.  Sarelse 2548HH 'S-GRAVENHAGE 
  35. Mevrouw W.  Roeterdink 2582SB 'S-GRAVENHAGE 
  36. Mevrouw H.  Baart-Karlas 2611LJ DELFT 
  37. Mevrouw J.H. van Dop-Van Den Bos 2678WJ DE LIER 
  38. Mevrouw M.G.J.  Lagerwerf 2678XC DE LIER 
  39. De heer J.H.  Bink 2721NN ZOETERMEER 
  40. Mevrouw S.  Hapke De Geus 2728AL ZOETERMEER 
  41. De heer D.J.  Boone 2751BS MOERKAPELLE 
  42. De heer M.A. van Doezelaar 2926PZ KRIMPEN AAN DEN IJSSEL 
  43. Mevrouw Y.  Roos 2931TD KRIMPEN AAN DE LEK 
  44. Mevrouw M.M.  Kucharzyk 3069XG ROTTERDAM 
  45. Mevrouw A.M.  Diepstraten 3141VS MAASSLUIS 
  46. Mevrouw B.  Sisa 3193PN HOOGVLIET ROTTERDAM 
  47. De heer D.R.  Mewalal 3193PW HOOGVLIET ROTTERDAM 
  48. Mevrouw J.M.C.  Smits 3206BJ SPIJKENISSE 
  49. De heer M.F.W.  Vaessen 3206SM SPIJKENISSE 
  50. De heer F.P.A. van Lent 3281BS NUMANSDORP 
  51. De heer A.R.  Jonas 3286AK KLAASWAAL 
  52. De heer M.J.M.  Lucas 3311TC DORDRECHT 
  53. De heer G. nvt Roos 3344HD HENDRIK-IDO-AMBACHT 
  54. Mevrouw R.A.I.  Mulder 3405XT BENSCHOP 
  55. Mevrouw H.C.  Duits-Janson 3421JZ OUDEWATER 
  56. De heer I.  Kappetijn 3421TR OUDEWATER 
  57. Mevrouw P.M. van Kuijk 3431XD NIEUWEGEIN 
  58. Mevrouw D.  Glaudemans 3438PV NIEUWEGEIN 
  59. De heer E.M. van Hoorn 3544VZ UTRECHT 
  60. Mevrouw H.C.M. van Hoorn 3551SN UTRECHT 
  61. Mevrouw D.  Counotte 3572GW UTRECHT 
  62. Mevrouw J.M. van Adrichem 3648KK WILNIS 
  63. Mevrouw J.L.  Griffioen 3755KK EEMNES 
  64. De heer F.  Boom 3791VR ACHTERVELD 
  65. Mevrouw J.  Pol 3823TT AMERSFOORT 
  66. Mevrouw N.M.  Scholten 3901EK VEENENDAAL 
  67. Mevrouw D.A.  Mohr 3991HL HOUTEN 
  68. Mevrouw D.  Braakman 3994HN HOUTEN 
  69. Mevrouw M.C. van Rijswijk 4175AB HAAFTEN 
  70. De heer J.  Wijnbelt 4207JZ GORINCHEM 
  71. Mevrouw K. van der Hoorn 4207XA GORINCHEM 
  72. Mevrouw J.  Duizer 4208BA GORINCHEM 
  73. De heer W.A.  Kooiman\ K.t. Kooiman- Duizer 4214GG VUREN 
  74. De heer R.  Geertse 4388CC OOST-SOUBURG 
  75. Mevrouw J.  Bek 4434AH KWADENDAMME 
  76. De heer J.C.  Heijnen 4635DE HUIJBERGEN 
  77. Mevrouw E.S.  Roos 4761XC ZEVENBERGEN 
  78. De heer P.J.  Neelen 4793BA FIJNAART 
  79. De heer C.J.  Goossens 4796RA OUDEMOLEN NB 
  80. Mevrouw K.J.H. de Leij 4812LE BREDA 
  81. Mevrouw J. van Drongelen-De Leij 4812LJ BREDA 
  82. Mevrouw M.A.  Gommers 4818LH BREDA 
  83. De heer W.  Marijnissen 4844CS TERHEIJDEN 
  84. De heer en/of mevrouw G.  Witteveen / E. Tielen 4844HN TERHEIJDEN 
  85. Mevrouw H.E.A.M.  Musters-Verhoeven 4851CC ULVENHOUT 
  86. Mevrouw C.E.P.J.  Taks-Gilis 4854CN BAVEL 
  87. De heer J.  Stienstra 4907XE OOSTERHOUT NB 
  88. Mevrouw H.S.M.  Hendriks 4908DZ OOSTERHOUT NB 
  89. De heer F.J.M.  Leijten 5061NH OISTERWIJK 
  90. Mevrouw M.L.  Damen 5061NM OISTERWIJK 
  91. Mevrouw M.C.P.  Damen 5061VC OISTERWIJK 
  92. Mevrouw C.P.M.  Jansen 5081MR HILVARENBEEK 
  93. Mevrouw M. van Diesen-Heessels 5171DX KAATSHEUVEL 
  94. Mevrouw S.J.  Luteijn-Dhont 5252BB VLIJMEN 
  95. De heer J.  Fitters 5256GX HEUSDEN GEM HEUSDEN 
  96. Mevrouw L.  Pouwels-Van Soest 5341CW OSS 
  97. Mevrouw T.M.W.M. Pepers 5341KX OSS
  98. De heer P.H.J. van Amstel 5455GL WILBERTOORD 
  99. De heer R.M.  Liesker 5469TR ERP 
  100. De heer J.M.J.P.  Donkers 5473KP HEESWIJK-DINTHER 
  101. Mevrouw C.P.C.J.  Brouwers 5473SH HEESWIJK-DINTHER 
  102. Mevrouw L.A.M.  Verbakel 5491KM SINT-OEDENRODE 
  103. De heer R.P.  Montnor 5581AM WAALRE 
  104. De heer A.H. van den Eijnden 5617BD EINDHOVEN 
  105. De heer M. van Santen 5625HD EINDHOVEN 
  106. Mevrouw E.A. van Dommelen-Wanders 5664EL GELDROP 
  107. Mevrouw W.M.H.J. van Aken 5672BV NUENEN 
  108. Mevrouw H.  Roest 5731HK MIERLO 
  109. De heer P.J.C.M. van der Schaaf 5751VE DEURNE 
  110. De heer R.L.H.  Claassen 5753CP DEURNE 
  111. Mevrouw Jacqueline. van Teeffelen 5759PC HELENAVEEN
  112. De heer A.M.  Teeffelen 5759RS HELENAVEEN
  113. Mevrouw M.A.E.  Schaminee 5835BP BEUGEN 
  114. Mevrouw T.J.M.  Franssen-Camps 5866BJ SWOLGEN 
  115. De heer G.  Berben 5913VV VENLO 
  116. Mevrouw F.M.J.W.  Smits 5988MA HELDEN 
  117. Mevrouw A.E.H. van Deursen Zeelen 5993CJ MAASBREE 
  118. Mevrouw S.G.J.F.  Stevens 6651HD DRUTEN 
  119. De heer C.P.H.  Pham 6663EP LENT 
  120. Mevrouw A. van Vliet 6716DP EDE GLD 
  121. Mevrouw E.  Limonard 6716HJ EDE GLD 
  122. Mevrouw I.  Hoegen 6716SE EDE GLD 
  123. De heer D.  Hoegen 6717MJ EDE GLD 
  124. De heer W.J.A. van Hal 6921JZ DUIVEN 
  125. Mevrouw M. van Hal 6921JZ DUIVEN 
  126. Mevrouw W.T.M.  Aleven 6924BE LOO GLD 
  127. Mevrouw G.  Schuiteboer 6988CA LATHUM 
  128. Mevrouw A.  Gietelink 6991XD RHEDEN 
  129. Mevrouw H.A.  Sielias 7003BB DOETINCHEM '
  130. Mevrouw B.  Verbeek 7009DR DOETINCHEM
  131. Mevrouw G.G.J.M.  Hoenderboom Berntsen 7091HL DINXPERLO 
  132. Mevrouw M.  Seesing 7255WE HENGELO GLD 
  133. Mevrouw D.A.  Wielink 7411NR DEVENTER 
  134. Mevrouw E.  Grooters 7462RD RIJSSEN 
  135. De heer F.  Burgers 7471JD GOOR 
  136. Mevrouw J.A.J.  Munsterhuis 7597ML SAASVELD 
  137. De heer S. de Groot 7913BM HOLLANDSCHEVELD 
  138. Mevrouw J.  Fidom 7916PB ELIM 
  139. Mevrouw E. van der Meery 7921WC ZUIDWOLDE DR 
  140. De heer H.J. van Achteren 7933PL PESSE 
  141. De heer M.  Borgdorff 7944AT MEPPEL 
  142. De heer E.  Versprille 8091EB WEZEP 
  143. De heer M.  Huisman 8342TE BASSE 
  144. Mevrouw J.  Minnesma 8465SV OUDEHASKE 
  145. Mevrouw J.A.  Mollema 8561JB BALK 
  146. Mevrouw A.  Niemeijer 9402GR ASSEN 
  147. De heer J.R.  Kuiper 9413BA BEILEN 
  148. Mevrouw T.  Vedder-Hoeksema 9821PW OLDEKERK 
  149. De heer J.  Datema 9831SK ADUARD 
  150. Mevrouw M.  Ritzema 9831TG ADUARD 

Uitslagen onder voorbehoud van typefouten.