• Trucksnake

Trucksnake winnaars

De tweede kwartaalwinnaars zijn bekend!

De winnaars van de hoofprijs van € 10.000,- , het Sonos geluidssysteem en Nikon camera zijn bekend.

Hoofdprijs van € 10.000,- J.H.A. den Blanken uit Woerden
Sonos geluidssysteem R. Wijkstra uit Oude Pekela
Nikon camera G. Rouwler uit Delden

De winnaars van de Postcode Loterij Reiskoffer

De winnaars van de koffers zijn al bekend. Hieronder staan alle gelukkige winnaars:

  • R. van Schaik uit Nieuwerbrug aan den Rijn
  • R. Walter uit Rotterdam
  • Y. Berkhoff uit Dronten
  • U. Ali uit Schiedam
  • Y. van Rooijen uit Wolvega
  • B. Todorovic uit Rotterdam
  • E. Nieuwenhuizen uit Krimpen aan den IJssel
  • M. Keijer uit Huizen
  • J. Chilar uit 's-Gravenhage
  • H. Schutte uit Geesteren GLD
  • M. de Jong uit Klazienaveen
  • A. van der Ham uit Wassenaar
  • S. de Kok uit Druten
  • T. Winter uit Hilversum
  • C. van Limburg uit Duiven
  • K. Krauze uit Houten
  • J. Nikkels uit Deventer
  • M.H. Ramchandani uit Rotterdam
  • S. van Zanten uit Almere
  • E. Scheffer-Laurent uit Vianen ut
  • M. Lodder uit Utrecht
  • D. Klompstra uit Grou
  • T. Lammens uit Bodegraven
  • W. Repko uit Badhoevedorp
  • I. Ran uit Drunen
  • L. Verstijlen uit Drunen
  • J. van Everdingen uit Uithoorn
  • S. Ganga uit Rijswijk ZH
  • I. de Groot-Bron uit Hoorn NH
  • F. Ackermann uit Leimuiden
  • M. Vianen uit Nieuwkoop
  • B. Todorovic uit Rotterdam
  • W. Zwijgers uit Bergen op Zoom
  • Y. van der Veeke uit Wijk en Aalburg
  • D. Krings uit Amsterdam
  • J.M. van Reenen uit Middelburg
  • Q. de Graaf uit Huizen
  • A. De Ruiter uit Ermelo
  • M. Aussems uit Hoensbroek
  • T. Hermans uit Reusel
  • A. Nieuwenweg uit Valthermond
  • A. van Delft uit Noordwijk ZH
  • A.M. Dijkstra uit Burgum
  • J. Moors uit Heerlen
  • G. Pelk uit Arnhem
  • S. van Horssen uit Groot-Ammers
  • A. Schipper uit Brielle
  • A. van Langevelde uit Terneuzen
  • I. Sybesma uit Zuid-Scharwoude
  • M. Janssen uit Papendrecht
  • J. Scholt uit Waalwijk
  • M. Paas uit Brunssum
  • A. Claassen uit Deurne
  • A. Swart uit Nijland
  • M. Zilic uit Drachten
  • S. Sparreboom-Martir uit Almere
  • N.M. Polman uit Loo gld
  • C. Bookelman uit Hilversum
  • R. Hagen uit Boskoop
  • H. Spijker uit Dedemsvaart
  • P. de Korte uit IJmuiden
  • M. Polman uit Loo gdl
  • V. Overdijk uit Winssen
  • F. van de Ven uit Helvoirt
  • P. Brochard uit Pijnacker
  • L. Eiff uit Middelburg
  • D. Zwart uit Houten
  • I. Vos uit Marknesse
  • L. Veenstra uit Harkstede
  • H. Maplethorpe-Outhuijse uit Lelystad
  • C. Körmeling uit Leiderdorp
  • M. Slaa uit Rotterdam
  • K. Soltani uit 'S-Gravenhage
  • E. Werner uit Zevenaar
  • H. Romijn uit Haarlem
  • I. Bakker uit Hoogezand
  • M. Hartstra uit Oploo
  • T. van Steen-Hoeksema uit Eindhoven
  • I. van den Braak uit 'S-Gravenhage
  • M. Bouw uit Uden
  • G.J. de Vries uit Venray
  • J. Sanders uit Oirlo
  • W. van der Kerk uit Almere
  • A. Kin uit Grou
  • E. van Veldhuizen uit Oldenzaal
  • G. Hooijsma uit Venhuizen
  • E. Phaff uit Amersfoort
  • T. Koerkamp uit Schalkhaar
  • J. Reijnders uit Landgraaf
  • A.M. Ferrari uit Nijmegen
  • A. Schmitz uit Herten
  • M. Hakkens uit Roosendaal
  • M. Gadellaa uit Zeist
  • W. Beks uit Vught
  • T. Bos uit Renkum
  • S. Koelemeij uit Assendelft
  • A. van Ieperen uit IJsselstein ut
  • J. van der Wal uit Ermelo
  • E. Dijkman uit Geesteren ov
  • J. Stevens-Bruins Slot uit Wildervank
  • L. Broeders uit 'S-Hertogenbosch
  • A. de Ruyter uit Zwaag
  • R. Veens uit Giessen
  • B. van Haalen uit Tiendeveen
  • W. Rozema uit Sebaldeburen
  • J. Kools uit Baarle-Nassau
  • M. Ramchandani uit Rotterdam
  • D. Oosting uit ZuidLaren
  • W. Krings uit Mijdrecht
  • C. Reniers uit Prinsenbeek
  • C.M. Derks uit Griendtsveen
  • M. Baltussen uit Grubbenvorst
  • J. van der Poel uit Leiden
  • L. Bergmans uit Beers nb
  • I. van Bakel uit Boekel
  • F. van Mil uit ‘s-Gravenpolder
  • B. Rietbroek uit Hendrik-Ido-Ambacht
  • A. Scheepers uit Uden
  • D. Preining uit Capelle aan den IJssel
  • J.H.J.H. Lop uit Beverwijk
  • M. Hanraets uit Meerlo
  • R. Smid uit Heerenveen
  • C. van Amersfoort uit Vaasen
  • R.J. Sloot uit Dronten
  • N. Zweers uit Brummen
  • A. Leenders uit Dieren
  • S. Vermeulen uit Vleuten
  • J. Sevenhuijsen uit Enkhuizen
  • E. Klappe uit Twello
  • M. Swaans uit Tilburg
  • P. van der Zwaan uit Purmerend
  • D. Olij uit Oestgeest
  • F. van der Veen uit Spijkenisse
  • T. Abma uit Zeewolde
  • M. Slootweg uit Leimuiden
  • I. Korpel-Evers uit 's-Gravenhage
  • G. Damen uit Kaatsheuvel
  • W. Kruiper-Marissink uit Raalte
  • T. Krul uit Nieuwendijk nb
  • T. Reijns uit Ridderkerk
  • P. Timmer uit Schiedam
  • C. Beugelink uit Kraggenburg
  • M. Dokter uit Emmen
  • R. Steintjes-Siemerink uit Haaksbergen
  • C. Gozutok uit Zoetermeer
  • F. Dijkman uit Almelo
  • E. de Ree uit Heerewaarden
  • W.J. Jansens uit Steenbergen NB
  • S. Laurensse uit Leunen
  • N. Todorovic uit Rotterdam
  • M. Smits uit Someren
  • M. Suurbeek uit Rotterdam
  • E. Plakke uit Lelystad
  • E. Schurink uit Winterswijk Meddo
  • L. Karakis uit Eindhoven
  • T. van Ede Pernis Rotterdam
  • I. van Ieperen uit IJsselstein ut
  • P. van de Beld uit Wageningen
  • I. Breidenbach uit Marknesse
  • M. Schuppert uit Holten
  • T. Hanssen uit Helden
  • R.J. Kregel uit Geesbrug
  • S. Schraag uit Den Burg
  • K. Damen uit Kaatsheuvel
  • M. Diele uit Delden
  • D. Ris uit Aalsmeer
  • H. d B uit Haarlem
  • T. Smans-Nagel uit Oosterhout nb
  • S. van de Ven uit Eindhoven
  • C. van der Meer uit Haarlem
  • A. Bartholomeus uit Veldhoven
  • J. Hennevelt uit Nieuwegein
  • M. Otte uit Maastricht
  • L. Houtbraken uit Alblasserdam
  • E. Brak uit Heerlen
  • F. Posthumus uit Dronryp
  • N. Bisschops uit Ede gld
  • K. Swart uit Zaandam
  • M. Scheepers uit Roosendaal
  • J. Malmberg uit Rotterdam
  • P.  Modderkolk uit Oosterbeek
  • L. Peepers uit Erp
  • R. Meijn uit Assendelft
  • H. Zangojan uit Haarlem
  • S. van Doornik uit Eindhoven
  • R. van Nieuwenhuizen uit Barneveld
  • N. Herder uit Haarlem
  • H. Tabbers uit Schin op Geul
  • S. Krings uit Amstelveen
  • A. Rubingh uit Reitsum
  • D. Jager uit Eindhoven
  • D. Waterval uit Vijfhuizen
  • M. Holl uit Nijmegen
  • M. Kick uit Zaandam
  • O. Vossebeld uit Haaksbergen
  • D. Gubbels uit Heerlen
  • X. Winkel uit Utrecht
  • M. van der Velde uit Harderwijk
  • K. van Buren uit Zwijndrecht 

Weekwinnaars van Trucksnake, gefeliciteerd!

Iedere week maken we een speler van Trucksnake blij met € 250,-! Bekijk de prijswinnaars tot nu toe:

Naam Plaats
Week 1 Mevrouw Admiraal Amsterdam
Week 2 Mevrouw Asli 't Harde
Week 3 Mevrouw Pol Ede
Week 4 De heer Van Leeuwen Wateringen
Week 5 Mevrouw van Assen Eindhoven
Week 6 Mevrouw Hiethaar Bathmen
Week 7 Mevrouw Hansen Beek
Week 8 Mevrouw Stevens Gendt
Week 9 Mevrouw Politiek Hengelo
Week 10 De heer Post Haarlem
Week 11 De heer Van de Voort Someren
Week 12 Mevrouw Hilmi Vlissingen
Week 13 Mevrouw Holl Nijmegen
Week 14 Mevrouw Van Eijndhoven Vught
Week 15 Mevrouw Bommer-Holdorp Heerhugowaard
Week 16 Mevrouw Bouwmeester Rotterdam
Week 17 Mevrouw Van Ieperen IJsselstein
Week 18 De heer Konings Lieshout
Week 19 Mevrouw Van den Elzen Veghel
Week 20 De heer De Vries Venray
Week 21 Mevrouw De Bruin Rijnsburg
Week 22 Mevrouw Kick Zaandam
Week 23 De heer of mevrouw Ros Schijf
Week 24 Mevrouw van den Eijnde Zeeland

De winnaars zijn inmiddels op de hoogte gebracht

Speel ook Trucksnake ›

De eerste kwartaalwinnaars zijn bekend!

Hoofdprijs van € 10.000,- R. Aksit uit Den Haag
Sonos geluidssysteem M. Pluijmakers uit Heerlen
Nikon camera Z. Hilmi uit Vlissingen

De volgende Trucksnake spelers hebben een Postcode Loterij reiskoffer gewonnen:

 

  • C. Abdel Rahman uit Alkmaar 
  • H. Yildiz uit Almelo
  • S. Dwarka uit Almere
  • K. Cameron uit Almere
  • M. Hartog uit Almere
  • S. Buitendijk uit Almere
  • S. Nanhekhan uit Almere
  • A. Geers uit Almere
  • R. Streefkerk uit Almere
  • A. van den Herik uit Almere
  • T. Boueboue uit Amsterdam
  • D. Felter uit Amsterdam
  • S. Admiraal uit Amsterdam
  • D. Panhorst uit Amsterdam
  • S. de graaff uit Apeldoorn
  • S. Steunenberg uit Arnhem
  • R. Meijn uit Assendelft
  • S. de Vries uit Balk
  • D. van Voorst uit Barneveld
  • B. Klunder uit Bathmen
  • W. Flokstra uit Beilen
  • A. Kessels-Franssen uit Belfeld
  • D. Willems uit Bergeijk
  • T. Lammens uit Bodegraven
  • J. Vorstenbosch uit Boxtel
  • S. de Weerd uit Brandwijk
  • M. de Weerd uit Brandwijk
  • J. Schroder uit Breukelen
  • M. Schroder - Bot uit Breukelen
  • D. Schroder uit Breukelen
  • M. Schroder uit Breukelen
  • D. Savelberg uit Brunssum
  • M. Schraag-Leek uit Buitenpost
  • S. Dijkman uit Delden
  • M. Diele uit Delden
  • P. Dijkman uit Delden
  • I. Diele uit Delden
  • M. Koning - ter Heege uit Delden
  • M. van Weerdenburg uit Den Bosch
  • P.  Markslag uit Den Bosch
  • C. Le Blanc uit Den Bosch
  • I. van den Braak uit Den Haag
  • G. Korte uit Den Haag
  • R. Aksit uit Den Haag
  • K. Lenting uit Den Haag
  • J. Nikkels uit Deventer
  • D. Cornelissen uit Dieren
  • J. Laane uit Dinteloord
  • S. Havenaar uit Dinteloord
  • J. Brunsveld uit Doesburg
  • T. Timmermans uit Dongen
  • Y. Berkhoff uit Dronten
  • N. Bisschops uit Ede Gld
  • R. vd Zandschulp uit Ede Gld
  • J. van der Plaat uit Eindhoven
  • L. Heesbeen uit Eindhoven
  • E. van de Ridder uit Elspeet
  • M. Garcia uit Enschede
  • I. Fonferek uit Enschede
  • S. Vincenten uit Ermelo
  • L. Schutte uit Geesteren Gld
  • T. Rekers uit Geesteren Ov
  • A. Drenthen uit Geldrop
  • A. Drenthen uit Geldrop
  • T. Stevens uit Gendt
  • T. van Es uit Gouda
  • C.M. Derks uit Griendtsveen
  • J. Kluiver uit Groningen
  • D. Humblet uit Gulpen
  • R. Walstra uit Haarlem
  • H. d B uit Haarlem
  • N. Verberk uit Haps
  • K. van Beusekom uit Harderwijk
  • M. Sijtsma uit Harderwijk
  • I. Koopmans uit Heerenveen
  • R. Vader uit Heerenveen
  • R. Bommer-Holdorp uit Heerhugowaard
  • K. Al uit Heerlen
  • I. Bultstra uit Hellevoetsluis
  • V. Karreman - van Alphen uit Hellevoetsluis
  • A. Fokkert uit Holthone 
  • M. Doldersum uit hoogeveen
  • A. de Visser uit IJmuiden
  • M. Doornkamp uit IJsselstein Ut.
  • M. Lameree uit Julianadorp
  • R. Hoekstra uit Katlijk
  • M. van Duyn uit Katwijk ZH
  • R. de Visser uit Landsmeer
  • G. Figueira uit Laren NH
  • M. de boer uit Leiden
  • C. Körmeling uit Leiderdorp
  • F. Ackermann uit Leimuiden
  • R. Munneke uit Lelystad
  • J. Stoop uit Lieshout
  • F. Hietkamp uit Loerbeek
  • N. Polman uit Loo Gld
  • R. Reitsma uit Maarssen
  • C. Williams uit Maassluis
  • N. Remmers uit Maastricht
  • M. Otte uit Maastricht
  • N. Lenoir uit Maastricht
  • J.C. Santucho uit Maria Hoop
  • S. Banks uit Mijdrecht
  • T. Vaas uit Musselkanaal
  • L. Stotteler uit Neede
  • J. vd Brink uit Nieuw-Lekkerland
  • M. Schroot uit Nieuwegein
  • D.L. Nossent uit Nieuwerkerk a/d IJssel
  • M. Bakker uit Nieuwerkerk a/d IJssel
  • R. Vreeswijk uit Nijkerk Gld
  • N. Bralts uit Nijkerk Gld
  • J. Willemsen uit Nijmegen
  • P. Badal uit Nijmegen
  • J. Sanders uit Oirlo
  • R. van der Avoird uit Oisterwijk
  • S. Milius uit Oldelamer
  • E. van Veldhuizen uit Oldenzaal
  • A. v/d Ent uit Oosterhout NB
  • F. Biesheuvel uit Oostvoorne
  • G. Oosting uit Oud Annerveen
  • R. de Koning uit Oude Wetering
  • M. Vlemmings uit Pijnacker
  • P. Brochard uit Pijnacker
  • T. Hermans uit Reusel
  • J. van Beijnum uit Rhenen
  • S. Vingerhoets uit Ridderkerk
  • A. Beunk uit Rijssen
  • M. Reinhard uit Rosmalen
  • M. Ramchandani uit Rotterdam
  • M. Slaa uit Rotterdam
  • J. Malmberg uit Rotterdam
  • F. Achbar uit Rotterdam
  • M. Skora uit Rotterdam
  • A. v/d Berge uit Rotterdam
  • S. Toppenberg uit Rotterdam
  • A. Pengel uit Rotterdam
  • N. Todorovic uit Rotterdam
  • A. Todorovic uit Rotterdam
  • V. van Es uit Rotterdam
  • J. Meinen uit Rotterdam
  • F. Achbar uit Rotterdam
  • B. Meulenbeld uit Sint Pancras
  • K. van de Voort uit Someren
  • M.J.H.F. Smits uit Someren
  • A. van Gerwen uit Son en Breugel
  • M. Dedeci uit Spijkenisse
  • S. van der Meulen uit Strijen
  • T. v/d Wal-Asli uit 't Harde
  • J. Greving uit Ter Apelkanaal
  • C. Greving uit Ter Apelkanaal
  • A. van Langevelde uit Terneuzen
  • J. Huitema uit Terneuzen
  • F. Yekehrousta uit Tilburg
  • D. Roeke uit Twello
  • P. Steunenberg uit Twello
  • A. Schijndel uit Uden
  • V. van Aalst uit Uden
  • J. van Everdingen uit Uithoorn
  • C. Knapp uit Utrecht
  • H. Konings uit Utrecht
  • B. Breedijk uit Utrecht
  • J. Beugels uit Valkenburg LB
  • D. Musse uit Veenendaal
  • P. van den Elzen uit Veghel
  • J. van den Elzen uit Veghel
  • T. de Vries uit Venray
  • V. Hagedoorn uit Vijfhuizen
  • A. Hagedoorn uit Vijfhuizen
  • M. Miltenburg uit Vleuten
  • T. Schouteten uit Voerendaal
  • H. Beij uit Voorschoten
  • R. Arends uit Vries
  • D. Arends uit Vries
  • T. Arends uit Vries
  • S. Pouwer uit Vrouwenpolder
  • E. Amory uit Warnsveld
  • N. van Drunen uit Woerden
  • L. Tigelaar uit Wormerveer
  • R. Hannika uit Zaandam
  • H. Dogan uit Zaandam
  • J. Kramer uit Zandvoort
  • D.G.C. Potuijt-Koman uit Zeist
  • K. Bekkers uit Zeist
  • T. van Let uit Zoetermeer
  • D. Oosting uit Zuidlaren
  • M. Oosting uit Zuidlaren
  • M. Makkink uit Zutphen
  • N. Ratering uit Zutphen
  • A. de Ruyter uit Zwaag
  • K. van Buren uit Zwijndrecht
  • H. van der Weerd uit Zwolle