Katwijkse buurt valt in de prijzen: € 1 MILJOEN voor postcode 2221 CX

Feest in Katwijk! De SuperPostcodeprijs van € 1 MILJOEN is gevallen op postcode 2221 CX. Gaston verraste de winnaars in een gezellige flat. Het is stralend weer als het team aankomt. Nieuwsgierige buren staan al snel op de stoep. “Als iemand hier wint, gun ik het ze van harte,” zegt een buurtbewoner. “Het zijn zulke lieve mensen.”

Iedereen leeft mee

Annette is één van de gelukkige winnaars. Ze voelt zich sterk verbonden met haar buurt. “Iedereen hier zorgt voor elkaar. Mooi dat we dit samen mogen beleven.”

Ze denkt dat ze misschien een fiets wint. “Alles wat je krijgt is meegenomen,” zegt ze met een glimlach.

Ook Adriaan is vol hoop. “Op deze dag, elf jaar geleden, won ik twee fietsen. Het zou zomaar weer kunnen!”

 

Dan verschijnt Gaston...

Met een stapel gouden enveloppen loopt Gaston de straat in. De spanning stijgt. Zodra de winnaars hem zien, barst het gejuich los.

En dan... vallen de bedragen.

 

Droom die uitkomt

Annette krijgt een cheque in handen. Als ze het bedrag ziet, schieten de tranen in haar ogen.

“Ik droom al jaren van een reis naar Australië en Nieuw-Zeeland. Dat gaat nu echt gebeuren,” zegt ze stralend.

 

Nieuwe kansen

Voor Britt en Tim komt het perfecte moment. Ze zijn acht jaar samen en op zoek naar een nieuw huis.

“We waren gisteren nog bij een bezichtiging,” vertelt Tim. “Nu dit... het opent zóveel deuren.” Britt: “Ik ga meteen weer op Funda kijken!”

 

Laatste moment, groot geluk

Dominique en Brandon winnen € 58.823,-. Dominique: “Dit was mijn laatste maand. Ik had mijn lot al opgezegd omdat ik bijna met een opleiding begin. En dan dit!”

Wat ze met de prijs gaan doen? “Een nieuwe auto kopen!”

 

Extra bijzonder

Ook voor Kaylee is het een onvergetelijke dag. Ze is 34 weken zwanger en speelt mee met twee loten. Ze wint € 117.647,-.

“Ik ga een alcoholvrij wijntje opentrekken,” lacht ze. Ze belt direct haar partner, die op een binnenvaartschip werkt. “Hij kan het amper geloven. We zijn zó blij. Dit komt echt als geroepen.”