)
Stichting Lezen en Schrijven
Gesteund sinds 2009
Niet iedereen kan goed lezen, schrijven, rekenen of met een computer werken. Dat maakt het lastiger om mee te doen in de samenleving. Stichting Lezen en Schrijven helpt mensen om deze vaardigheden te verbeteren.
Totaal ontvangen in de afgelopen 5 jaar
De Postcode Loterij en Stichting Lezen en Schrijven:
Samen bouwen aan sterke basisvaardigheden
Stichting Lezen en Schrijven helpt mensen om beter te lezen, schrijven en rekenen. Ook leren mensen beter omgaan met een computer. De stichting werkt samen met scholen, gemeenten, bedrijven en andere organisaties. Zo krijgen minder mensen moeite met deze basisvaardigheden. Ook vragen zij aandacht voor dit probleem.
Mede dankzij de deelnemers van de Postcode Loterij kan Stichting Lezen en Schrijven nog meer mensen helpen. Zo krijgen meer mensen meer kans op werk. Ook kunnen zij gezonder en zelfstandiger leven.
Speel mee en steun goede doelen
Mede dankzij onze deelnemers steunen we 150 goede doelen die werken aan een groene, rechtvaardige en gezonde wereld. Dit werk zetten we graag voort en hiervoor hebben we uw hulp nodig. Speel daarom mee met de Postcode Loterij en maak kans op prachtige prijzen!
Speel mee)
)
)
)