De twee deelnemers die meespelen met de winnende postcode verdelen met elkaar € 1 MILJOEN. De winnaars spelen allebei mee met een lot en winnen daarom € 500.000,-.
Gerrie is een van de gelukkige winnaars. Wanneer Quinty de cheque overhandigt lacht Gerrie: "Jullie kennende is het geen € 25,-." Gerrie gelooft haar ogen niet als ze het geweldige bedrag ziet. "Ik heb grote dromen, een nieuw appartement of bungalow die gelijkvloers is. En misschien wel een nieuwe auto," zegt Gerrie.
Bertus is ook in de prijzen gevallen. Hij is er helemaal stil van als hij ziet welk bedrag hij heeft gewonnen: "Ik wil graag een nieuwe auto en een elektrische fiets. En iets leuks met de kinderen gaan doen. Dat kan nu!"
Een bijzondere boodschap
Na de uitreiking had Ewald Lausberg namens Maggie's Centrum nog een bijzondere boodschap voor de winnaars uit Almelo: “Lieve winnaars, gefeliciteerd met jullie prijs! En omdat jullie meespelen kunnen we binnenkort het eerste Maggie's Centrum in Nederland openen. Het Maggie's Centrum is er voor kankerpatiënten en hun naasten om hen te ondersteunen in het aller moeilijkste moment in hun leven. Ik heb zelf kanker gehad en ik heb dat echt gemist. Omdat jullie meespelen kunnen wij de opening nu realiseren.” Het hele verhaal van Ewald is hier te lezen. Afgelopen jaar schonken wij € 1 MILJOEN aan Maggie's Centrum voor de eerste vestiging in Nederland.
Eerste miljoen
Van 2 tot en met 11 januari verrast de Postcode Loterij tien postcodes met elk € 1 MILJOEN. 7604 HC is de eerste winnende postcode van de miljoenenprijs. En met een totale prijzenpot van € 435,9 MILJOEN aan prijzen en cadeaus zijn er in 2024 elke maand 60.000 winnende postcodes. Dat opent deuren!